Нервував коли побачив патрульних: у Рівному виявили наркотичні речовини у 17-річного юнака

Патрульна поліція області повідомляє, що нещодавно у Рівному по вул. Богоявленській у пізню пору доби зупинили автомобіль Dacia через порушення правил дорожнього руху.
Окрім водія, в салоні авто перебував ще один пасажир, який почав помітно нервувати коли побачив інспекторів. Після чого хлопця попросили вийти з авто.
Виявилось, що юнак є неповнолітнім, йому 17.
Під час поверхневої перевірки патрульні виявили пристрої для вживання наркотичних речовин, речовину зеленого кольору і три зіп-пакета із залишками білої кристалічної речовини, зовні схожої на наркотичну.
Згодом, на місце події поліцейські викликали слідчо-оперативну групу, батьків хлопця та ювенальну превенцію, для встановлення деталей.
Відомо, що слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) ККУ.



















