У Рівному судитимуть диверсантів фсб, які підпалювали релейні шафи на об’єктах Укрзалізниці

Служба безпеки України завершила розслідування щодо двох диверсантів, які підпалювали релейні шафи на залізниці в Рівненській області. Ці шафи важливі для роботи сигналізації на залізничних коліях.
Зловмисників затримали у липні минулого року після спецоперації. Це були два безробітних жителі Рівного, яких фсб росії вербувала через російські Телеграм-канали.
Вони шукали швидкий заробіток і стали виконавцями підривних завдань.
Для підпалу диверсанти використовували спеціальні горючі суміші, які отримали від російських спецслужб.
Один з них підпалив шафу, а другий знімав це на телефон, щоб передати відео до фсб як звіт.
Росія обіцяла їм гроші за виконання таких завдань, які мали за мету заблокувати рух ешелонів з озброєнням і боєприпасами для української армії.
Наразі справа передана до суду.
Зловмисникам загрожує довічне ув’язнення за диверсію в умовах воєнного стану.
Виявлення і затримання диверсантів стало можливим завдяки співпраці СБУ та прокуратури Рівненської області.
















