У Рівному судитимуть диверсантів фсб, які підпалювали релейні шафи на об’єктах Укрзалізниці

У Рівному судитимуть диверсантів фсб, які підпалювали релейні шафи на об’єктах Укрзалізниці 0000

Служба безпеки України завершила розслідування щодо двох диверсантів, які підпалювали релейні шафи на залізниці в Рівненській області. Ці шафи важливі для роботи сигналізації на залізничних коліях.

Зловмисників затримали у липні минулого року після спецоперації. Це були два безробітних жителі Рівного, яких фсб росії вербувала через російські Телеграм-канали.

Вони шукали швидкий заробіток і стали виконавцями підривних завдань.

Для підпалу диверсанти використовували спеціальні горючі суміші, які отримали від російських спецслужб.
Один з них підпалив шафу, а другий знімав це на телефон, щоб передати відео до фсб як звіт.

Росія обіцяла їм гроші за виконання таких завдань, які мали за мету заблокувати рух ешелонів з озброєнням і боєприпасами для української армії.

Наразі справа передана до суду.

Зловмисникам загрожує довічне ув’язнення за диверсію в умовах воєнного стану.

Виявлення і затримання диверсантів стало можливим завдяки співпраці СБУ та прокуратури Рівненської області.

Leave a Reply

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!