Сьогодні, 6 грудня одне із потужних та значимих свят в календарі українців. У цей день вшановують військових, які служать в українській армії, а також тих, хто загинув за незалежність України.
Як зазначили на своїй сторінці у фейсбук Збройні сили України, в історії українського народу було сім історичних прикладів, коли наша армія била північного агресора.
“Ми захищали Європу від московської навали та тримали в облозі Москву. Відбивали в росіян північ України та звільняли від окупантів Крим. Розбивали агресора разом із союзниками. І тепер знову, вже понад десять років, стоїмо на шляху зла. Та, сподіваємося, ця війна буде для росії останньою. Збройні Сили України, сотні тисяч українських чоловіків та жінок, зроблять для цього все від нас залежне”, – зауважили в пресслужбі ЗСУ.
З нагода свята, начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль відвідав рівненських захисників на Сумщині, аби привітати з Днем Збройних сил України військовослужбовців 104 бригади тероборони ЗСУ Рівненщини.
«З початку року на потреби цієї бригади з обласного бюджету виділили понад 8,1 млн грн. За ці гроші вдалося придбати дрони, РЕБи, зарядні станції, інші важливі речі. Загалом на потреби військових частин, де несуть службу жителі Рівненщини, цьогоріч вже спрямували 170 млн грн. На цьому зупинятися не плануємо, адже підтримка військових – це зараз обов’язок тих, хто перебуває в тилу», – розповів Олександр Коваль.
Нашим захисникам вручили відзнаки Рівненської ОВА, а також подарунки.
Безмежна шана, вдячність та низький уклін тим, хто ціною власного життя став на шлях оборони та захисту нашої Незламної України. Слава Збройним силам України, кожному захиснику та захисниці!