Чергове кермування під алкоголем: на Рівненщині патрульні переслідували водія

Майже щодня ми отримуємо новини про те, що водії продовжують нехтувати правилами, наражаючи на небезпеку себе та оточення, коли сідають за кермо в нетверезому стані.
Відтак, за інформацією Патрульної поліції області стало відомо, що сьогодні зранку на Дубенщині патрульні переслідували автомобіль.
Спершу до правоохоронців звернувся небайдужий чоловік, який розповів, що в сторону села Вербень рухається автомобіль, водій якого може бути в стані алкогольного сп’яніння.
Зазначивши колір авто, патрульні помітили транспортний засіб на який вказував заявник в селі Дубенського району.
«Поліцейські подали водієві звуковий та світловий сигнали зупинитися, який той проігнорував. Легковик став набирати швидкість»
Згодом, поліцейські зупинили авто шляхом переслідування. Ознаки нетверезості були помітні
За кермом автомобіля виявився 56-річний чоловік, він погодився пройти тест на місці зупинки автомобіля, результат був позитивний – 2,42 проміле.
Інспектори склали на кермувальника адмінматеріали: за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння), за ст. 122-2 (Невиконання вимоги про зупинку) та відсторонили водія від кермування.

















