Директора лікарні на Рівненщині притягнули до відповідальності за корупцію

Стало відомо, що Рівненська обласна прокуратура направила подання до Рівнеоблради, з приводу необхідності проведення службового розслідування стосовно директора комунального підприємства «Обласна психіатрична лікарня с.Орлівка» Рівненської обласної ради Олександра ЗАДОРОЖНОГО. “Про Рівне” ексклюзивно дізнались в пана Олександра, що за правопорушення він вчинив і чи серйозне воно.
Як повідомила речниця прокуратури Оксана Жужельська, його вже притягнуто до адміністративної відповідальності, за сприяння у вчиненні кримінального правопорушення.
Виявилось, причиною стало призначення на посаду бухгалтера комунального закладу “Психіатрична лікарня с. Орлівка”, яким керує пан Олександр – своєї двоюрідної сестри і її преміювання. Як пояснив сам керівник – працювати на мінімальну зарплау взагалі ніхто не хоче.

“Я коли працював в адміністрації, близькими родичами вважались мама, тато, брат, сестра і діти. Тепер перелік розширили дуже сильно і виявилось от двоюрідна сестра теж близька родичка. Про це мені було не відомо. Я намагаюсь дати працівникам-спеціалістам хочаб 0,3 окладу вільної посади. На відповідальну роботу за мінімалку. Кадровий голод і важко знайти людей на роботу взагалі, а тепер виявилось що я ледь не корупціонер” – коментує Олександр Задорожний.
Відтак, розпорядженням голови Рівнеоблради, буде утворено спеціальну комісію яка розбиратиметься в причинах порушеннях і теж прийматиме рішення щодо дисциплінарного покарання. Втім, як зазначив сам керівник закладу, він найпевніше подаватиме на апеляційне оскарження рішення суду щодо притягнення його до адміністративної відповідальності.

















