На Рівненщині пенсіонерка впала в колодязь і загинула

На Рівненщині пенсіонерка впала в колодязь і загинула 0000

У селі Тараканів Дубенського району пенсіонерка впала в колодязь. Це сталося вчора, 7-го червня.

В Дубенському районі рятувальники надавали допомогу поліцейським по діставанню мертвої жінки.

На місце прибула п’ята державна пожежно-рятувальна частина міста Дубно. Рятувальники допомогли дістати з колодязя глибиною 12 метрів тіло жінки 1959-го року народження, яка загинула.
Усі обставини трагедії встановлює працівники поліції.

Leave a Reply

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!