На Рівненщині під колеса автомобіля потрапив восьмирічний на самокаті

На Рівненщині під колеса автомобіля потрапив восьмирічний на самокаті 0000

У Рівненському районі під колеса легковика потрапив малолітній на самокаті

Автопригода сталося учора, 24 жовтня, близько 18:30 у селі Великий Олексин на вулиці Весняній.

Поліцейські встановили, що восьмирічний місцевий житель на самокаті раптово виїхав на проїзну частину дороги, де потрапив під колеса автомобіля «Toyota Corolla» під керуванням 25-річного жителя села Обарів.

Унаслідок ДТП малолітнього доставили до лікарні, де у нього попередньо діагностували відкритий перелом ноги.

На Рівненщині під колеса автомобіля потрапив восьмирічний на самокаті

За результатами огляду на стан алкогольного сп’яніння водій легковика був тверезий. У керманича також відібрані зразки крові, а транспортний засіб вилучений. Із батьками малолітнього провели профілактичну бесіду.

Розпочато досудове розслідування.

Поліція Рівненщини наголошує, що користувачам самокатів потрібно дотримуватися правил дорожнього руху на рівні з велосипедистами, рухатися проїзною частиною на яких дозволено із 14 років.

Leave a Reply

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!