На Рівненщині у лікарні від отриманих внаслідок ДТП травм помер 19-річний

На Рівненщині у лікарні від отриманих внаслідок ДТП травм помер 19-річний 0000

Від отриманих у ДТП травм в лікарні помер 19-річний потерпілий.

Нагадаємо, автопригода сталася 13 вересня за участі електросамоката та мікроавтобуса в Острозі. 19-річний хлопець, рухаючись на електросамокаті проїзною частиною, раптово змінив напрямок руху, в результаті чого на нього допустив наїзд мікроавтобус «Renault Trafic» під керуванням 29-річного жителя колишнього Острозького району. Унаслідок ДТП потерпілого, уродженця Здолбунова, у стані мозкової коми госпіталізували до лікарні.

Від отриманих у ДТП травм помер 19-річний потерпілий

Сьогодні 20 вересня, о 11:06 повідомили про смерть пацієнта у рівненській лікарні. Попри надану лікарями допомогу, отримані тяжкі тілесні ушкодження 19-річним хлопця виявилися несумісні з життям.

Слідчі дії у рамках кримінального провадження тривають.

Інфо: Поліція Рівненщини

Leave a Reply

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!