На Рівненщині військовий під наркотиками скоїв ДТП

Поблизу села Городище Рівненського району молодший сержант ЗСУ на військовому автомобілі скоїв аварію. Чоловік вʼїхав у попутний легковик, внаслідок чого той перекинувся у кювет, а водійка серйозно травмувалася. Як зʼясувалося, військовослужбовець перебував за кермом у стані наркотичного спʼяніння.
Як йдеться у матеріалах справи Рівненського районного суду, аварія сталася 25 квітня 2024 року. По обіді того дня на трасі сполученням «Городище–Рівне–Старокостянтинів» молодший сержант ЗСУ їхав у напрямку міста Сарни на службовому автомобілі. Чоловік здійснив заборонений поворот ліворуч, через що зіткнувся з легковиком марки Volkswagen Touareg. Водійка останнього від удару перекинулась у кювет. Жінка сильно травмувалася – у неї була закрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку із крововиливом, травми хребта, забій тазу тощо. На місці події поліцейські виявили у винуватця ДТП ознаки наркотичного спʼяніння, це підтвердила і експертиза.
Обвинувачений розповів, що у день аварії він повертався з відрядження й керував закріпленою за ним машиною військової частини. Підтвердив, що незадовго до події вживав наркотичні засоби. За словами чоловіка, потерпіла відмовилася з ним спілкуватись, тож заподіяну шкоду він їй не відшкодовував. У вчиненому розкаявся та просив суворо його не карати. Водночас водійка Volkswagen Touareg звернулась до суду із заявою про розгляд справи без її участі.
Суд призначив молодшому сержанту службове обмеження на рік із відрахуванням у дохід держави 20% грошового забезпечення. Також в обвинуваченого забрали на рік права і зобовʼязали сплатити 17 796 грн за експертизи.

















