На Рівненщині гужову підводу злодія виставили на аукціон

На Рівненщині державі передали підводу, яку вилучили під час розслідування незаконної вирубки лісу. Тепер конфісковане майно виставили на аукціон. Таким було рішення суду й відтепер аукціон доступний на платформі “Сетам”.
Йдеться про кримінальне провадження, у якому жителя Сарненського району визнали винним у самовільній порубці одинадцяти дерев сосни в лісі поблизу села Чудель. Чоловік здійснив це вночі, використовуючи бензопилу та гужову підводу для транспортування деревини.

Після винесення вироку, суд постановив передати як бензопилу, так і гужову підводу у власність держави. Вилучене майно передано відповідним органам, а підводу вже виставили на відкриті торги через систему електронних аукціонів. Стартова ціна 3750 тисяч гривень.
Незаконна вирубка лісу коштувала порушнику понад 118 тисяч гривень збитків, а також ще понад 15 тисяч грн процесуальних витрат. Хоча суд призначив п’ять років позбавлення волі, чоловіка звільнили з випробувальним терміном.
















