Рівненському онкодиспансеру поновили виплати НСЗУ

Рівненському онкодиспансеру поновили виплати НСЗУ 0000

Національна служба здоров’я України поновила співпрацю з Рівненським обласним протипухлинним центром. А це означає, що хворі і надалі отримуватимуть безоплатні ліки.

Нагадаємо, нещодавно НСЗУ припинила фінансування закладу. І все через те, що центр нібито мало ліків та медичних виробів використовує на одного пацієнта. Що, в свою чергу, негативно може вплинути на лікування за державні кошти. Тож НСЗУ припинило фінансувати заклад.

Також читати: Що зміниться для пацієнтів Рівненського онкодиспансеру через припинення фінансування

Відсьогодні фінансування онкоцентру відновили. Зокрема у закладі зазначили:  

«Інформуємо вас, що наша співпраця з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) триває у штатному режимі.

Усі оплати за надані медичні послуги проводяться вчасно та у повному обсязі. Ми й надалі працюємо спільно з НСЗУ, щоб гарантувати вам доступ до якісної, доступної та безоплатної медичної допомоги в рамках Програми медичних гарантій.

Наша команда лікарів і медичного персоналу продовжує щоденно дбати про ваше здоров’я, забезпечуючи лікування на сучасному рівні відповідно до державних стандартів».

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!