Рівненський суд залишив на волі матір, яка через п’янку не помітила виколоте око сина

Рівненський суд залишив на волі матір, яка через п’янку не помітила виколоте око сина 0000

У Рівненському районному суді поставили крапку в одній із найстрашніших історій останніх років.

Мова про трагедію з дворічним хлопчиком, якого госпіталізували з виколотим оком та покусаним вухом ще у жовтні 2024 року. Поки все місто обговорювало жахливі подробиці, матір дитини запевняла, що нічого не пам’ятає через надмірну кількість випитого алкоголю.

Днями Феміда оголосила свій вердикт, згідно з яким реального ув’язнення жінці вдалося уникнути.

Ця справа набула розголосу завдяки директорці Рівненського міського центру соціальних служб Ліані Диновській.

1 Рівненський суд залишив на волі матір, яка через п’янку не помітила виколоте око сина

Тоді фахівці відкрито сумнівалися у версії родини про те, що дитину нібито випадково травмував інший п’ятирічний хлопчик під час гри колесом від машинки. Травми були надто тяжкими: у малюка діагностували розірвану кон’юнктиву, пошкоджений слізний каналець та масивні крововиливи. Окрім ока, у дитини була розірвана вушна раковина та понівечена спина.

Під час обшуку в квартирі слідчі вилучили манікюрні ножиці, метрову дерев’яну різку та зламані іграшки з гострими металевими осями. Саме ці предмети фігурували у суді як речові докази того, в яких умовах зростав хлопчик.

У залі суду жінка свою провину визнала повністю. З’ясувалося, що вона має легку розумову відсталість та є інвалідом з дитинства. Раніше її вже неодноразово штрафували за домашнє насильство та розпивання спиртного, а щодо першої дитини вона вже позбавлена батьківських прав. Поки тривало слідство, жінка навіть не намагалася відвідати потерпілого сина чи його старшого брата у реабілітаційному центрі.

«Обвинувачена веде антисоціальний спосіб життя, ніде не працює та зловживає алкоголем. Від курсу реабілітації вона відмовилася, а після вилучення дітей із сім’ї ними абсолютно не цікавилася», — йдеться у матеріалах судового вироку.

Суд врахував стан здоров’я підсудної та її щире каяття. Жінку визнали винною у злісному невиконанні батьківських обов’язків і призначили три роки позбавлення волі. Втім, через інвалідність другої групи, закон забороняє призначати їй обмеження волі, тому суддя замінив покарання на два роки іспитового строку.

Тепер за життям рівнянки стежитимуть органи пробації. Їй заборонено виїжджати за кордон та відвідувати будь-які заклади, де наливають алкоголь на розлив. Що ж до манікюрних ножиць та іграшкової машинки, якими міг травмуватися малюк, то їх суддя наказав повернути жінці у власність. Доля ж самого хлопчика та його старшого брата наразі вирішується в іншому судовому процесі про позбавлення материнських прав.

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!