У Дубні пенсіонер впав із четвертого поверху разом із балконом

У Дубні пенсіонер впав із четвертого поверху разом із балконом 0000

Нещасний випадок стався днями у Дубні на вулиці Шевченка. У п’ятиповерховому будинку пенсіонер упав із четвертого поверху після того, як обвалилася металева огорожа балкона.

Як повідомляють очевидці, чоловік вийшов на балкон, щоб покурити. У цей момент стара металева огорожа не витримала та обірвалася разом із пенсіонером.

На місце події викликали медиків, які надали потерпілому допомогу та доправили його до Дубенської міської лікарні.

 

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!