У Дубні пенсіонер впав із четвертого поверху разом із балконом

Нещасний випадок стався днями у Дубні на вулиці Шевченка. У п’ятиповерховому будинку пенсіонер упав із четвертого поверху після того, як обвалилася металева огорожа балкона.
Як повідомляють очевидці, чоловік вийшов на балкон, щоб покурити. У цей момент стара металева огорожа не витримала та обірвалася разом із пенсіонером.
На місце події викликали медиків, які надали потерпілому допомогу та доправили його до Дубенської міської лікарні.











