У Рівному 27 березня завершують опалювальний сезон

У Рівному офіційно завершують опалювальний сезон — усі котельні припинять роботу до кінця дня 27 березня. Відповідне рішення ухвалили на рівні міської влади, а виконуючий обов’язки міського голови Віктор Шакирзян підписав необхідне розпорядження.
Про це повідомили у компанії Рівнетеплоенерго. Там зазначили, що всі служби вже поінформовані, а процес відключення проходитиме поетапно протягом дня.
Голови ОСББ та управлінські компанії отримали вказівки підготувати будинки до завершення теплопостачання. Йдеться, зокрема, про технічні заходи всередині будинків, щоб коректно завершити сезон і уникнути аварійних ситуацій.
Рішення про завершення опалювального періоду ухвалили з урахуванням погодних умов та стабільного підвищення температури. Раніше повідомлялося, що відключення тепла у громаді планують орієнтовно на 26–27 березня.
Водночас гаряче водопостачання після завершення опалювального сезону збережуть, однак воно буде доступне не для всіх споживачів — це залежить від технічних можливостей окремих котелень.
У Рівному не всім вимикатимуть гарячу воду після опалювального сезону

















