У Рівному готуються приймати дітей зі столичної лікарні “Охматдит”

У Рівному готуються приймати дітей зі столичної лікарні “Охматдит” 0000

Рівненщина готова розмістити у себе юних пацієнтів столичної лікарні «Охмадит», яка зазнала сьогодні російського ракетного удару.

Наразі підготовлено приблизно 100 ліжок у двох лікарнях. В обласній дитячій лікарні (інтенсивна терапія, онкологія, хірургія) можуть забезпечити 50-70 місць. У Рівненській міській дитячій (соматичні ліжка) – 30-50. У медзакладах у повному об’ємі забезпечені ліки, перев’язувальні матеріали, харчування та паливно-мастильні матеріали.

Крім цього, до Києва готові виїхати 20 бригад екстреної допомоги.

Додатково: Удар по “Охматдиту” прийшовся на корпус токсикології, де діти проходили процедури з очищення крові при нирковій недостатності. Пошкоджені реанімаційні, операційні, онкологічне відділення. Найголовніше зараз перевезти пацієнтів туди, де є ШВЛ, кисень. Наразі десятки людей допомагають рятувальникам розбирати завали, під якими можуть бути медики та діти.

Leave a Reply

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!