У Рівному стоматолога обрали до комісії з відбору патрульних поліцейських

Депутати Рівненської обласної ради обрали стоматолога Андрія Рудича до складу постійної поліцейської комісії Управління патрульної поліції в Рівненській області Департаменту патрульної поліції.
Перед голосуванням кандидата запросили до слова та попросили розповісти про свою громадську діяльність і пояснити, чому він хоче працювати у складі поліцейської комісії.
Андрій Рудич повідомив, що займається волонтерською діяльністю у громадській організації «Руєвит» та неодноразово їздив на схід України.
Під час обговорення кандидатури депутатка Рівненської обласної ради Світлана Богатирчук-Кривко звернула увагу, що кандидат за фахом є стоматологом і не має безпосереднього стосунку до роботи патрульної поліції. У зв’язку з цим вона поцікавилася, чому саме він прагне стати членом поліцейської комісії.
У відповідь Андрій Рудич заявив, що громадськість має брати участь у відборі правоохоронців, адже саме патрульні поліцейські першими реагують на виклики та прибувають на місце подій.
«Громадськість має брати участь у цьому процесі», – зазначив кандидат.
Після обговорення депутати підтримали кандидатуру Андрія Рудича та обрали його до складу постійної поліцейської комісії Департаменту патрульної поліції.

















