У Рівному визначили лауреатів премії імені Уласа Самчука

У Рівненському літературному музеї Уласа Самчука відбудеться урочисте вручення міської премії.
Міську премію видатного рівненського письменника Уласа Самчука вручають найкращим місцевим авторам, які збагачують українську культуру.
Зазначимо, що Уласа Самчука називають українським Гомером, який відкрив світові Україну. У своїх творах він розповів людству про історію нашої країни, її краї, націю, біль та радість. Тому отримати премію імені земляка є великим визнанням для кожного автора.
Минулоріч, переможницею стала Анна Лимич зі своєю книгою «Від чеського Kvasilova до Рівненської громади».
Захід, як повідомило Управління культури та туризму у Рівненській області на сторінці у фейсбук, пройде вже незабаром, 20 лютого 2024 року.
















