У Вараші попрощались з протоієреєм Віталієм Бондаром

З глибоким сумом повідомляємо про смерть настоятеля Вараського Свято-Покровського храму, благочинного ПЦУ Віталія Бондара. Про прощання з всіми любимим отцем повідомили у Рівненській АЕС:

11-12 лютого у Свято-Покровському храмі відбулося прощання з благочинним ПЦУ Вараського благочиння та міста Вараш, настоятелем Свято-Покровського храму, протоієреєм Віталієм Боднаром.

Отець Віталій залишить глибокий слід у серцях парафіян своєю любов’ю до людей та патріотизмом. Він допомагав усім, хто цього потребував, опікувався українськими захисниками, жив з Україною в серці.
Рівненські атомники запам’ятають отця Віталія світлим, щирим та мудрим наставником, який під час богослужінь у капличці поблизу пристанційної площі РАЕС об’єднував усіх у спільній молитві.
У церемонії прощання взяли участь духовенство міста та області, представники Рівненської АЕС, Вараської міської військової адміністрації, Вараської міської ради, Вараської районної військової адміністрації, Вараської районної ради, жителі та гості міста.

Під час болючої миті прощання присутні поділилися добрими спогадами про отця Віталія. Кожен висловив щиру подяку за його відданість, щирість і глибоку любов. Всі спільно помолилися за упокій душі.
Вічна пам’ять!

















