В Острозькій академії новий ректор: як пройшла інавгурація

В Острозькій академії новий ректор: як пройшла інавгурація 0000

Минулого тижня, 5 грудня, відбулася урочиста церемонія інавгурації нового ректора Острозької академії, повідомили на сайті закладу.

Відомо, що новообраним очільником став доктор психологічних наук, професор Едуард Балашов.

«У стінах Острозької академії виховується молоде покоління, еліта українського народу під керівництвом нового ректора – Едуарда Балашова», – зазначив попередній очільник, Президент, ректор-організатор Острозької академії  Ігор Пасічник.

1 В Острозькій академії новий ректор: як пройшла інавгурація

Він і провів урочисту церемонію інавгурації ректора.

Новий керівник, Едуард Балашов поклав руку на Острозьку Біблію та промовив обіцянку ректора. Опісля відбулася церемонія одягання мантії ректора й вручення головних ректорських атрибутів: срібно-золотого персня з емблемою Острозької академії, срібно-бурштинового картуша, які символізують відповідальність й обов’язок, що бере на себе ректор перед академічною спільнотою та українською державою.

«Стоячи перед вами сьогодні, я відчуваю неймовірну відповідальність, глибоку вдячність і величезну честь очолити нашу рідну Острозьку академію. Цей момент для мене – не лише нова сторінка професійного шляху, але й особистий обов’язок перед кожним із вас, перед традиціями закладу й майбутнім, яке ми будемо творити разом», – з такою промовою виступив новий ректор під час інавгурації.

1 В Острозькій академії новий ректор: як пройшла інавгурація

Почесні гості побажали ректору Острозької академії Едуарду Балашову успіхів на новій посаді, зберегти всі надбання університету й примножувати їх, гідно продовжити справу, яку розпочав Ігор Демидович.

Окрім того, під час цього заходу, за вагомий внесок у відродження й розвиток НаУОА та з нагоди її 30-річного ювілею особистими подяками президента університету Ігоря Пасічника відзначено людей, які відіграли важливу роль у житті Острозької академії, Романа Василишина й Миколу Шершуна, які разом з Ігорем Демидовичем тридцять років тому розпочинали процес відродження університету.

«Острозька академія – не просто освітній заклад. Це живий організм, в основі якого лежать прагнення до знань і любов до правди. Наш університет пройшов крізь століття, зберігаючи свою самобутність і культурний код нації, залишаючись маяком освіти та духовності», – зауважив новий очільник.

Попереду важливою є підготовка до відзначення 450-річчя від дня заснування Острозької академії. Керівники зазначають, що ця подія має стати не тільки загальнонаціональною, але і європейською, з метою підвищення й на державному рівні статус університету, щоб Острозька академія була під патронатом Президента України й мала цільове фінансування, незалежне від розподілу, яке здійснюється Міністерством освіти і науки.

«Нам потрібно відзначити цей ювілей так, щоб вся Україна і Європа відчули, що завдяки діяльності таких патріотів як Василь-Костянтин Острозький, Гальшка Острозька, була заснована Острозька академія, яка зробила певну революцію в душах і думках того покоління і завдяки якій розпочалося формування нової української національної свідомої еліти», – додав голова Наглядової ради НаУОА, академік Острозького Академічного Братства, почесний доктор НаУОА Микола Жулинський

1 В Острозькій академії новий ректор: як пройшла інавгурація

1 В Острозькій академії новий ректор: як пройшла інавгурація

1 В Острозькій академії новий ректор: як пройшла інавгурація

1 В Острозькій академії новий ректор: як пройшла інавгурація

Leave a Reply

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!