Замість заробітку – суд: двоє чоловіків з Рівненщини відповідатимуть за вирубку сосен

На Рівненщині двоє чоловіків незаконно вирубали ліс: завдано збитків на понад 32 тисячі гривень. Рокитнівський районний суд виніс вирок«чорним лісорубам».
Відомо, що ще у 2021 році двоє безробітних мешканців Рівненщини, попередньо змовившись, незаконно вирубали дерева у лісовому масиві Сновидовицького лісництва, що в «Селянському лісі».
Озброївшись бензопилою, чоловіки без відповідного дозволу зрізали два дерева породи сосна звичайна. Своїми діями зловмисники порушили закон та заподіяли довкіллю й Рокитнівській громаді шкоди на понад 32 тисячі гривень.
Обидва обвинувачені повністю визнали вину, щиро розкаялися у скоєному та погодилися на призначене покарання.
Один із чоловіків пояснив, що намагався таким чином заробити гроші.
Прокурор просив призначити їм покарання у вигляді трьох років обмеження волі, однак запропонував звільнити від відбування покарання з випробуванням на один рік. Суд погодився з таким рішенням.
Обвинувачених зобов’язали відшкодувати збитки за незаконну вирубку лісу в сумі 32 тисячі гривень, сплатити судовий збір та витрати на експертизу.

















