Завдяки матері загиблого Героя на Рівненщині відкрили громадський парк

У селі Орвʼяниця, що на Сарненщині, відкрили громадський парк із обеліском, меморіальною дошкою та дитячим майданчиком.

Цей простір – результат ініціативи Марії Пешко, мами загиблого Героя Івана Клюйка. Її син віддав життя за Україну 24 квітня 2022 року. А вона – віддає сили й ресурси, щоб зберегти його памʼять і дати щось важливе іншим: дітям, молоді, громаді.

«У памʼять про сина. Для життя громади. Обеліск, меморіальна дошка із 16 портретами полеглих воїнів, алеї дерев, тренажери, футбольне поле, дитячі майданчики – усе це зроблено за кошти Марії Павлівни, зібрані й отримані після загибелі сина. Долучається і місцева влада, меценати, жителі громади. Це не просто благоустрій. Це символ вдячності, памʼяті, сили. Щиро вдячний Марії Павлівні за приклад великої материнської любові, людської гідності та справжнього патріотизму», – зазначив заступник голови Рівненської ОВА Олександр Кохан.

















