Жінка яку збило авто на трасі «Рівне – Луцьк» – в реанімації

Жінка яку збило авто на трасі «Рівне – Луцьк» – в реанімації 0000

11 лютого, в темну пору доби (орієнтовно 19:00), у невстановленому місці жителька Обарова переходила трасу «Устилуг – Рівне». Подія трапилась неподалік гіпермаркету «АТБ», що у Обарові.

Водій «Хюндай Санта Фе», 42-річний рівнянин допустив наїзд на 54-річну жінку. Варто зазначити, жінка передоходила дорогу в неосвітленій частині, де немає ліхтарів.

Нині вона у важкому стані в реанімації. Водій був тверезим. 

1 Жінка яку збило авто на трасі «Рівне - Луцьк» - в реанімації

Leave a Reply

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!