Жінка яку збило авто на трасі «Рівне – Луцьк» – в реанімації

11 лютого, в темну пору доби (орієнтовно 19:00), у невстановленому місці жителька Обарова переходила трасу «Устилуг – Рівне». Подія трапилась неподалік гіпермаркету «АТБ», що у Обарові.
Водій «Хюндай Санта Фе», 42-річний рівнянин допустив наїзд на 54-річну жінку. Варто зазначити, жінка передоходила дорогу в неосвітленій частині, де немає ліхтарів.
Нині вона у важкому стані в реанімації. Водій був тверезим.


















