На Рівненщині юнаки п’яні роз’їжджали на авто: наслідки ДТП та побиття ровесника

Як повідомляють у Поліції Рівненської області, сьогодні 5 грудня у селі Березове що на Рокитненщині трапилося ДТП.
Автомобіль «Volkswagen Golf», за кермом якого перебував 21-річний молодик, зіткнувся з мікроавтобусом «Volkswagen Crafter» та зник у невідомому напрямку.
Вже прямуючи на виклик поліцейські зупини авто. Виявилося, що керманич перебував у нетверезому стані, “Драгер” показав 1/45 проміле. Окрім того, чоловік був позбавлений права керувати транспортними засобами.
Ювенальні поліцейські встановили, що в авто перебував ще один із пасажир, 15-річний мешканець села Глинне, який того ж дня у селі Хміль наніс 15-річному юнаку удар головою в ніс.
За цим фактом його матір притягнули до адміністративної відповідальності за ч.3 ст.184 КУпАП (неналежне виконання батьками обов’язків по догляду за дітьми, що виразилось у вчиненні дрібного хуліганства її сином).



















