На Рівненщині керівник будівельної компанії «відмив» гроші на реконструкції школи

Прокурори Рівненської обласної прокуратури направили до суду справу щодо керівника будівельної компанії, якому інкримінують підробку документів, заволодіння бюджетними коштами та легалізацію незаконно отриманих грошей.
У 2019 році між школою в Миляцькій громаді на Сарненщині та приватною фірмою був підписаний договір на реконструкцію будівлі школи. Підрядник мав добудувати вбиральні. Однак керівник фірми, який проживає в Дубровиці, вніс неправдиві дані в документи і підписав акти про виконані роботи, вказавши завищені обсяги і роботи, яких насправді не було.
Завдяки цьому чоловік незаконно отримав понад 235 тисяч гривень з бюджету, які потім використав у своїй діяльності.
За ці злочини чоловікові загрожує від 3 до 6 років ув’язнення, а також конфіскація майна та заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на термін до 2 років.

















