На Рівненщині модернізують обласний госпіталь ветеранів війни за європейські кошти

Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни отримає значну фінансову підтримку для модернізації завдяки програмі Ukraine Facility. Єврокомісія погодила виділення 19,6 млн євро на оновлення медичного закладу в рамках проєкту, який реалізовуватиме уряд Чехії.
Ці кошти будуть використані для придбання нового медичного обладнання, реконструкції хірургічного корпусу, харчоблоку та старих будівель. Крім того, планується збудувати паліативний центр, що значно покращить умови для пацієнтів.
Наразі в госпіталі вже триває будівництво нового корпусу, який зараз знаходиться на етапі 64% готовності. Також нещодавно відкрили сучасне модульне містечко та ІТ-клас, що є важливими кроками в удосконаленні інфраструктури закладу.
Залучення європейських коштів — це важливий етап на шляху до створення потужного реабілітаційного хабу для ветеранів на Рівненщині. Цей проєкт значно посилить медичну базу госпіталю і покращить умови для надання допомоги тим, хто боронив нашу країну.
















