На Рівненщині прихистили евакуйованих дітей з Миколаєва

У середу, 1 травня, на Рівненщину евакуювали вісьмох дітей з Миколаєва. Малюків, віком від 3 місяців до 2 років, поселили в обласному будинку дитини.
Про це повідомляє Рівненська обласна державна адміністрація.
Діти — сироти або з родин, де батьки позбавлені батьківських прав. Їх супроводжували уповноважені особи, які також отримали належні умови перебування.
Очільник області Олександр Коваль, зустрів евакуйовану групу особисто під час прибуття. В ОДА зазначили, що малюки перебувають у безпеці та під наглядом фахівців.
Це вже не перша евакуація дітей у регіон. Раніше на постійне перебування на Рівненщину переїхали 16 вихованців Запорізького будинку дитини «Сонечко».

















