На Рівненщині судитимуть учасників угруповання, що незаконно видобували суглинок

На Рівненщині судитимуть учасників угруповання, що незаконно видобували суглинок 0000

У Рівненській області судитимуть трьох мешканців Дубенщини за незаконний видобуток суглинку.

Прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури Рівненської обласної прокуратури передали до суду справу щодо цієї групи, яку звинувачують у видобутку корисних копалин у великих обсягах.

Злочинну групу очолив 58-річний чоловік, який організував видобуток суглинку на земельній ділянці площею 2 га в Козинській громаді. Він залучив ще двох осіб, і разом вони без дозволів та з використанням спецтехніки видобували та зберігали матеріал для виготовлення цегли.

Загалом зловмисники видобули понад 1100 м³ суглинку, завдавши збитків державі на суму майже 710 тисяч гривень.

Обвинувачені визнали свою провину та вже відшкодували завдані збитки.

За скоєне їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Leave a Reply

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!