Білорусь кличе жителів Рівненщини збирати ягоди на своїй території, але ДПСУ попереджає про смертельну пастку

Білорусь кличе жителів Рівненщини збирати ягоди на своїй території, але ДПСУ попереджає про смертельну пастку 0000

Прикордонний комітет Білорусі виступив із цинічною заявою, оголосивши про готовність відкрити пункти пропуску на кордоні з Рівненською областю для «спрощеного пропуску» українців. Сусідня країна, яка підтримує російську агресію, раптом згадала про «принципи дружби та добросусідства» і вирішила пустити наших громадян у свої ліси — збирати гриби та ягоди в ландшафтному заказнику «Ольманські болота».

За вказівкою самопроголошеного президента Лукашенка там нібито вже пропрацьовують механізми відкриття пунктів пропуску «Мутвіца», «Хінічів» та «Селище», що розташовані в напрямку українських сіл Дроздинь, Березове та Познань на Рівненщині.

Речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко у коментарі журналістам чітко дав зрозуміти: жодних офіційних повідомлень від Мінська Україна не отримувала, оскільки будь-які контакти з білоруськими колегами повністю розірвані. На подібні авантюри наша держава не піде ні за яких умов.

«Україна не погодиться на це, бо це лінія, яка є небезпечною, і пропуск до країни, яка підтримує країну-терористку, є неможливим», — наголосив Демченко.

У прикордонній службі застерігають, що такі «запрошення» є відвертою провокацією та пасткою. Окрім прямої загрози затримання українців на території Білорусі, існують і смертельні фізичні перешкоди. Весь українсько-білоруський кордон наразі щільно замінований, а інженерні та фортифікаційні укріплення з нашого боку щодня продовжують нарощуватися.

Будь-які спроби піти на «тихе полювання» через закритий кордон можуть закінчитися трагедією.

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!