Директор Рівненського Драмтеатру розповів коли відремонтують сходи

Сходи на території Рівненського облмуздрамтеатру вже багато років перебувають в неналежному вигляді. Чи планується поновлення ремонтних робіт сходів біля Рівненського Драмтеатру? Та яку нову техніку варто очікувати вже в середині серпня на головних сценах театру – дізналися журналісти “Про Рівне”.
Зруйновані сходи, які були побудовані ще в радянські часи за недотриманими технологіями та зараз знаходяться на балансі Драмтеатру – проблема, яка існує вже десяток років, вирішення якої цікавить багатьох.
Ексклюзивно, журналісти “Про Рівне” поспілкувалися з Володимиром Петрів, директором та художнім керівником Рівненського облмуздрамтеатру, який розповів чому ремонт сходів досі триває.

У 2021 році, під кінець року, Рівненська обласна рада виділила нам кошти та ми встигли демонтувати ці плити сходів. Але, вже в лютому 2022 року почалася війна і всі кошти, які залишалися на ремонт – повернулися в бюджет.
– Володимир Петрів, директор та художній керівник Рівненського облмуздрамтеатру
Від початку війни театр поставив свою діяльність на творчу перерву та всю увагу націлив на волонтерство. Лише наприкінці травня 2022 року було вирішено відновити роботу та вже влітку, того ж року, знову порушили це питання. А віднедавна воно знаходиться на розгляді в Управлінні архітектури та містобудування виконавчого комітету Рівненської міської ради.
Вони зараз працюють над кошторисною документацією, оскільки сума вже буде значно більша, аніж у 2021 році. Ми плануємо це зробити в комплексі з відпочинковою зоною біля сходів. Тому, я маю надію, що до кінця цього року зуміємо влаштувати ці сходи.
– Володимир Петрів, директор та художній керівник Рівненського облмуздрамтеатру

Також, ми поцікавилися які ще місця на території театру потребують уваги. Найбільшою проблемою залишається паркування. Труднощі виникають у працівників театру, які постійно роблять виїзди за межі культурного закладу, щоб пізніше дивувати неймовірними виставами глядачів.
Біля театру ринок, і всі, хто приїжджають до нього, намагаються паркуватися поряд. Часто нам блокують заїзд, через що ми іноді не можемо виїхати та повантажити декорації.
– Володимир Петрів, директор та художній керівник Рівненського облмуздрамтеатру
Натомість є і чудова новина. Вже зовсім скоро на сценах театру буде нова техніка, яка частково замінить старе оснащення 1983 року. Очікують її до середини серпня цього року.
У нас є проблемне питання по техніці. Ви ж розумієте, що вся освітлювальна та звукова апаратура, встановлена у 1983 році – старіє. Так, багато чого мінялося, але дякую, що нам виділили кошти на придбання двох світлових пультів для малої та великої сцени, які ми зовсім скоро отримаємо.
– Володимир Петрів, директор та художній керівник Рівненського облмуздрамтеатру
Щодо волонтерської діяльності, то Володимир Петрів зазначає, що вони й надалі продовжуватимуть підтримувати наших військових, влаштовувати вистави, надавати безоплатні квитки та їздити у госпіталі.

















