Голови громад Рівненщини поїхали на Закарпаття вибивати гроші на зарплати вчителям

Делегація Рівненщини на чолі з начальником ОВА Олександром Ковалем взяла участь у Конгресі місцевих та регіональних влад. На Закарпатті очільники наших громад отримали можливість особисто поспілкуватися з Президентом, Прем’єркою та Головою Верховної Ради.
Від нашої області до дискусії долучилися керівники Рівненської, Сарненської, Корецької, Гощанської, Городоцької та Клесівської ТГ. Обговорювали все, що болить регіону: від наповнення бюджетів та шкільної реформи до стану доріг і цін на пальне.
Найбільш гостро постало питання фінансування зарплат педагогам та соціальним працівникам. Сарненський міський голова Руслан Серпенінов висловив позицію Асоціації міст України, наголосивши, що власних ресурсів громад до кінця року не вистачить. Уряд підвищив соціальні стандарти вже після того, як місцеві бюджети були затверджені. Щоб вчителі вчасно отримували гроші, громади просять парламент пришвидшити прийняття законопроєкту № 15033.

Завершився Конгрес відзначенням кращих керівників. Рівненщина не залишилася без нагород — Городоцький сільський голова Сергій Поліщук отримав від Президента орден «За заслуги» ІІІ ступеня.


















