Командир рівненського підрозділу Нацгвардії привітав військових на Донеччині

Командир рівненського підрозділу Нацгвардії привітав військових на Донеччині 0000

Командир рівненського підрозділу Нацгвардії підполковник Юрій Конопацький та капелан отець Іван Хміль відвідали військовослужбовців у зоні виконання бойових завдань на Донеччині.

Вони поспілкувалися з людьми, а до Великодня привезли святкові смаколики – паски та інші гостинці, які стали символом домашнього тепла та підтримки. Гвардійцям подякували за сумлінну службу, мужність і професійністьта вручили відзнаки.

Капелан підрозділу провів спільну молитву, благословив бійців та привітав їх із прийдешнім Великоднем.

1 Командир рівненського підрозділу Нацгвардії привітав військових на Донеччині

«Великдень – це про віру, надію і перемогу життя над темрявою. Навіть тут, далеко від дому, важливо зберігати світло в серці. Наше завдання – бути поруч із військовими, підтримувати їх словом і молитвою, допомагати не втрачати внутрішню опору. Ви тримаєте небо над Україною, а ми – підтримуємо вас у молитві», – промовив отець Іван Хміль.

1 Командир рівненського підрозділу Нацгвардії привітав військових на Донеччині

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!