Майже 8 мільйонів гривень з продажу демонтованої радянської пам’ятки у Рівному підуть на допомогу ЗСУ

Як повідомляє в.о. міського голови Рівного Віктор Шакирзян, архітектурно-скульптурний комплекс на пагорбі Слави, який підпадав про закон про декомунізацію та був демонтований наприкінці квітня цьогоріч, знайшов свого покупця.
А саме, був визначений переможець аукціону з продажу 29970 кг бронзового металобрухту.
Композиція скадалася із 8-метрових фігур двох партизанів та дівчинки, а також 3-метрового барельєфу із 18ти фігур, які простояли на постаменті близько 40 років.

Переможцем аукціону стало ТОВ “ПФК Террамет”, яке придбало металоконструкцію за 7 815 276 гривень.
«За ці кошти закупимо дрони та іншу техніку, яка так необхідна нашим захисникам на передовій. Вважати такі об’єкти металобрухтом – цілком правильне рішення, саме там їм місце, як і комуністичним ідеалам», – зауважив в.о. міського голови.
Таким чином, ще одна демонтована пам’ятка часів радянщини принесла користь Рівненській громаді.

















