На Рівненщині автомобіль перекинувся у кювет: унаслідок ДТП двоє постраждалих

Унаслідок автопригода на Дубенщині травмувався водій та пасажир мінівена.
Повідомлення про ДТП на трасі «Київ-Чоп» неподалік села Птича надійшло до поліції орієнтовно о 21:00 вчора, 12 жовтня.
Поліцейські встановили, що водій автомобіля «Ford Galaxy», 41-річний житель Київщини, не врахував дорожню обстановку, на заокругленій ділянці дороги не впорався з керуванням, виїхав за межі проїзної частини та, протаранивши відбійник, перекинувся у кювет.

Водія та 28-річного пасажира із травмами різного ступеня госпіталізували. Ще двоє пасажирів у автопригоді не травмувалися — їм медична допомога не знадобилася.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху слідчі Дубенського РВП розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 286 КК України. У водія відібрані біологічні зразки. Автомобіль вилучений та поміщений на спецмайданчик.
















