На Рівненщині обстежили й почистили водойми, в яких дозволено купатися (ПЕРЕЛІК)

Водолази РОКАРСВО обстежили усі офіційно визначені для купання водойми Рівненської області.
Зараз навчають близько 30 чоловіків, які будуть перебувати біля цих водойм на рятувальних постах під час сезону. Це ті люди, яких влада або підприємства визначили відповідальними. Обласна комунальна аварійно-рятувальна станція на водних об’єктах – єдина на Рівненщині, у якої є відповідна ліцензія на таке навчання.

Як повідомив очільник РОКАРСВО Анатолій Якимчук, усі 13 місць, які влада визначила як можливі для купання, обстежили, дістали звідти купи мотлоху – пляшки, скло, дошки, цеглу, шини тощо.

Звертали увагу на рельєф дна і там, де є небезпека, ставили обмежувальні буї.
Це такі водойми:
Вараський район: реабілітаційно-оздоровчий комплекс “Біле озеро”;
Дубенський район: санаторій “Хрінники”, ЛРЗ “Мотор”, СОК “Чайка”, ПП Крот А.І. (усі чотири – Демидівська ТГ),
громадський пляж (Млинівська ТГ);
Рівненський район: Гощанський став, став с.Обарів (ТзОВ “Обарівінвест”), три локації на Старомильському ставу (Здолбунівська ТГ), Басівкутське озеро у Рівному.
Сарненський район: річка Горинь у Дубровиці.
За цей період додалась 14-та локація, це невелика водойма на території одного з приватних підприємств у Рівному.
Важливо: станом на сьогодні вода не прогрілась до 18-ти градусів, тож купатись – не просто рано, а й небезпечно.
















