Житель Рівненщини за два тижні злив понад 200 літрів пального з вантажівок

На Рівненщині чоловік за менш, ніж два тижні, викрав 260 літрів дизельного пального з вантажівок.
Так, уночі 13 січня 2024 року обвинувачений прибув до місця стоянки вантажного автомобіля та за допомогою резинового шланга злив в пластикові каністри дизельне пальне в кількості 130 літрів. Те ж вчинив й через декілька днів, 23 січня з іншою вантажівкою.
Викрадене він вантажив до багажного відділення свого автомобіля та перевозив до себе додому. І вже потім розпоряджався ним на власний розсуд, чим спричинив першому потерпілому матеріальний збиток на суму 7 683 гривні, а другому – на 6628 гривень
Втім, як зазначено у Єдиному реєстрі судових рішень, завдана шкода обом потерпілим відшкодована.
Тому, 17 червня цього року, Рокитнівський районний суд, враховуючи всі обставини, відшкодування потерпілим та щире каяття, визнав чоловіка винним та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на п`ять років. На підставі ст. 75 КК України звільнив з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю один рік.
Крім того, з нього буде стягнуто на користь держави витрати на залучення експерта у розмірі 1 516 гривень.

















