Наркозалежний “замінував” у Рівному об’єкт критичної інфраструктури  

Наркозалежний “замінував” у Рівному об’єкт критичної інфраструктури   0000

Сьогодні, близько 7-ї ранку, ТОРівці отримали повідомлення про замінування. Заявник, якому вони зателефонували, сказав, що замінував один з об’єктів критичної інфраструктури. Також додав, що чекатиме патрульних вдома.

На місце події одразу виїхали екстрені служби, щоб перевірити інформацію, а патрульні розпочали шукати “замінувальника”, – про це повідомили у патрульній поліції Рівного.

Вдома поліцейські його не застали, а телефон чоловік вимкнув. Дружина теж не знала його місцеперебування, а лише повідомила, що він зловживає наркотиками.

Інспектори за номером телефону встановили адресу власника. Ним виявився знайомий “замінувальника”, який і розповів, що останній перебуває у нього в помешканні.

У 35-річного громадянина виявили ознаки наркотичного сп’яніння, тому відвезли в медзаклад для освідування.

На місце події поліцейські викликали слідчо-оперативну групу.

Інформація про замінування не підтвердилася.

Leave a Reply

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!