Переможець «МастерШеф» Олександр Зубко розповів про службу в ЗСУ та життя після мобілізації

Переможець «МастерШеф» Олександр Зубко розповів про службу в ЗСУ та життя після мобілізації 0000

Переможець 16-го сезону шоу «МастерШеф» Олександр Зубко розповів у соцмережах про свою службу в армії після мобілізації. Кулінар вийшов на зв’язок через два місяці після того, як приєднався до ЗСУ.

Олександр зізнався, що військова справа для нього зовсім нова і адаптуватися до неї непросто. Він зазначив, що зараз працює над собою і намагається шукати позитив навіть у складних умовах. Також він заспокоїв прихильників, повідомивши, що з ним усе гаразд і він виконує роботу на користь країни.

Навіть під час служби Зубко продовжує готувати. Він опублікував фото «армійського бутерброда» та поділився, що в польових умовах зміг приготувати для своїх побратимів професійні десерти — профітролі.

1 Переможець «МастерШеф» Олександр Зубко розповів про службу в ЗСУ та життя після мобілізації

Про свою мобілізацію Олександр повідомив ще 14 березня 2026 року. Тоді він розповів, що після фіналу проєкту одразу пройшов військові навчання. Попри те, що військова справа не є його стихією, кулінар підкреслив, що свідомо залишається в армії та виконує роботу на користь держави.

Нагадаємо, Олександр Зубко мобілізувався у березні 2026 року. Тоді він повідомив, що пройшов навчання і хоча армія — це не його звична стихія, він готовий захищати державу.

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!