Переможець «МастерШеф» Олександр Зубко розповів про службу в ЗСУ та життя після мобілізації

Переможець 16-го сезону шоу «МастерШеф» Олександр Зубко розповів у соцмережах про свою службу в армії після мобілізації. Кулінар вийшов на зв’язок через два місяці після того, як приєднався до ЗСУ.
Олександр зізнався, що військова справа для нього зовсім нова і адаптуватися до неї непросто. Він зазначив, що зараз працює над собою і намагається шукати позитив навіть у складних умовах. Також він заспокоїв прихильників, повідомивши, що з ним усе гаразд і він виконує роботу на користь країни.
Навіть під час служби Зубко продовжує готувати. Він опублікував фото «армійського бутерброда» та поділився, що в польових умовах зміг приготувати для своїх побратимів професійні десерти — профітролі.

Про свою мобілізацію Олександр повідомив ще 14 березня 2026 року. Тоді він розповів, що після фіналу проєкту одразу пройшов військові навчання. Попри те, що військова справа не є його стихією, кулінар підкреслив, що свідомо залишається в армії та виконує роботу на користь держави.
Нагадаємо, Олександр Зубко мобілізувався у березні 2026 року. Тоді він повідомив, що пройшов навчання і хоча армія — це не його звична стихія, він готовий захищати державу.
















