Школи у Рівному відновлюють навчання у звичному режимі

Школи у Рівному відновлюють навчання у звичному режимі 0000

Школи Рівненської міської територіальної громади відновлюють роботу у звичному форматі. Вже з понеділка, 12 січня, учні навчальних закладів повернуться за шкільні парти.

Рішення про відновлення очного навчання прийнято у зв’язку зі стабілізацією погодних умов у регіоні.

Нагадаємо, що через сильні снігопади, які спостерігалися напередодні, освітній процес 9 січня було переведено у дистанційний режим. Такий крок був вимушеним заходом, спрямованим на забезпечення безпеки школярів та педагогів.

Як повідомив в. о. міського голови Рівного Віктор Шакирзян, управління освіти ретельно моніторило ситуацію. Оскільки погодні ризики зменшилися, заклади освіти готові знову приймати дітей у своїх стінах.

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!