Світло знову вимикатимуть на Рівненщині — оприлюднили графік на 23 березня

Світло знову вимикатимуть на Рівненщині — оприлюднили графік на 23 березня 0000

У Рівненській області 23 березня запровадять графіки погодинних відключень електроенергії для окремих підчерг споживачів.

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

Світло вимикатимуть за таким графіком:

  • підчерга 2.1 — з 17:00 до 19:30
  • підчерга 2.2 — з 19:30 до 22:00

Жителів області попереджають, що графіки можуть змінюватися залежно від ситуації в енергосистемі.

Актуальну інформацію, а також свою підчергу можна перевірити на сайті Рівнеобленерго.

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!