Світло знову вимикатимуть на Рівненщині — оприлюднили графік на 23 березня

У Рівненській області 23 березня запровадять графіки погодинних відключень електроенергії для окремих підчерг споживачів.
Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
Світло вимикатимуть за таким графіком:
- підчерга 2.1 — з 17:00 до 19:30
- підчерга 2.2 — з 19:30 до 22:00
Жителів області попереджають, що графіки можуть змінюватися залежно від ситуації в енергосистемі.
Актуальну інформацію, а також свою підчергу можна перевірити на сайті Рівнеобленерго.

















