У Рівненському районі за вилов риби оштрафували рибалку

У Рівненському районі за вилов риби оштрафували рибалку 0000

У Городку спіймали чоловіка на незаконному вилові риби. 

Сьогодні вранці, п’ятого червня, на річці Устя у с.Городок Рівненського району було виявлено громадянина, який здійснював незаконний вилов водних біоресурсів. Серед спійманого 14 карасів сріблястих. Ловив рибу ятером.

1 У Рівненському районі за вилов риби оштрафували рибалку

Як повідомив Рівненський рибоохоронний патруль, рибним запасам завдано шкоди на суму 22 134 гривень. На рибалку складено протокол про адміністративне правопорушення. Знаряддя лову та водні біоресурси вилучені працівниками патруля.

Нагадаємо, що в області триває весняно-літня нерестова заборона на вилов водних біоресурсів.

1 У Рівненському районі за вилов риби оштрафували рибалку

Leave a Reply

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!