Уряд виділив понад 16 мільйонів гривень на оновлення харчоблоку на Рівненщині

Держава продовжує фінансувати модернізацію шкільних їдалень у Рівненській області. Цього разу 16,5 мільйона гривень спрямували на капітальний ремонт харчоблоку у Степанському ліцеї.
Паралельно з цим в області тривають роботи ще на трьох об’єктах, які вже знаходяться на фінальній стадії. Зокрема, у Сарненському ліцеї №2 готовність становить 95%, у Сарненському ліцеї №1 — 91%, а в Дубенському ліцеї №6 — 86%.
Протягом останнього року в регіоні суттєво оновили інфраструктуру шкільного харчування. В експлуатацію вже ввели їдальню у Сарненському ліцеї №5, а торік капітальні ремонти завершили у закладах Здолбунова, Ясногірки, Радивилова, Білої Криниці та Рокитного.
Головною метою таких проєктів є забезпечення дітей якісним та здоровим харчуванням у сучасних умовах.

















