В громади Рівненщини поїхали ще чотири нові шкільні автобуси: куди саме

В громади Рівненщини поїхали ще чотири нові шкільні автобуси: куди саме 0000

Останні в цьому році чотири нові шкільні автобуси відправили у райони області.

Як повідомив голова Рівнеоблради Андрій Карауш, ці чотири транспорта поїдуть до громад у Сарненського та Рівненського району.

А саме, шкільні автобуси слугуватимуть для школярів:

  • Чудельського ліцею Вирівської сільсьради;
  • Злазненського ліцею Головинської сільради;
  • Спасівського ліцею Мізоцької селищної ради;
  • Кустинської гімназії Олександрійської сільради.

Зараз учнів і працівників перевозять майже 300 автобусів. Потреба є ще у понад сімдесяти.

Загалом, за даними Рівненської ОВА, для громад Рівненщини цього річ придбали 21 транспортний засіб такого типу.

Ця реалізація стала можливою за кошти субвенції з держбюджету у співфінансуванні з ТГ.

 «Потреба у транспорті для довезення школярів в області все ще залишається. Продовжимо працювати над цим питанням і в наступному році. Наше завдання зробити освіту максимально доступною для усіх дітей», – розповів начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

1 В громади Рівненщини поїхали ще чотири нові шкільні автобуси: куди саме 1 В громади Рівненщини поїхали ще чотири нові шкільні автобуси: куди саме

1 В громади Рівненщини поїхали ще чотири нові шкільні автобуси: куди саме

Leave a Reply

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!