В громади Рівненщини поїхали ще чотири нові шкільні автобуси: куди саме

Останні в цьому році чотири нові шкільні автобуси відправили у райони області.
Як повідомив голова Рівнеоблради Андрій Карауш, ці чотири транспорта поїдуть до громад у Сарненського та Рівненського району.
А саме, шкільні автобуси слугуватимуть для школярів:
- Чудельського ліцею Вирівської сільсьради;
- Злазненського ліцею Головинської сільради;
- Спасівського ліцею Мізоцької селищної ради;
- Кустинської гімназії Олександрійської сільради.
Зараз учнів і працівників перевозять майже 300 автобусів. Потреба є ще у понад сімдесяти.
Загалом, за даними Рівненської ОВА, для громад Рівненщини цього річ придбали 21 транспортний засіб такого типу.
Ця реалізація стала можливою за кошти субвенції з держбюджету у співфінансуванні з ТГ.
«Потреба у транспорті для довезення школярів в області все ще залишається. Продовжимо працювати над цим питанням і в наступному році. Наше завдання зробити освіту максимально доступною для усіх дітей», – розповів начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.



















