Міністр охорони здоров’я відвідав лікарню на Рівненщині, яка отримала 1,75 млн грн: деталі візиту

Як повідомляють у Департаменті цивільного захисту та охорони здоров’я населення РОДА, Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко відвідав Радивилівську міську лікарню.
На своїй сторінці у фейсбук, очільник Міністерства охорони здоров’я зазначив, що саме у цій лікарні надають безоплатні послуги з амбулаторної реабілітації. Окрім того, Радивилівська лікарня законтрактована НСЗУ та цьогоріч вже отримала 1,75 мільйона гривень за надані послуги за цим напрямом.
Нагадаю, що амбулаторна реабілітація передбачає понад 14 днів інтенсивних занять на місяць, що мають тривати понад годину на добу. Обговорили з керівником проблемні моменти розвитку амбулаторної реабілітаційної допомоги, питання кадрів та заробітних плат.



До того ж, Віктор Ляшко ознайомився з роботою сучасного комп’ютерного томографа, який лікарня отримала цього року від Міністерства охорони здоров’я Україні у рамках одного зі спільних проєктів зі World Bank Ukraine.
Тепер пацієнти можуть безоплатно зробити томографію. Необхідно мати при собі лише електронне направлення від свого сімейного лікаря. Висновок за результатами КТ видається пацієнту на руки в день дослідження. За два повних місяці роботи проведено вже понад 750 досліджень. Приємно бачити імплементовані результати роботи.
Міністр зауважив, що амбулаторні реабілітаційні відділення для ветеранів мають бути в кожній громаді, де є лікувальний заклад.
Наразі послуги з амбулаторної реабілітації діють в 479 медичних закладах.

















