На Рівненщині авто в’їхало у відбійник

Сьогодні вранці, дев’ятого лютого, на автомобільній дорозі М-06 Київ — Чоп, поблизу Корця, сталася автопригода.
Водій транспортного засобу Audi був не уважним та в’їхав у металеве огородження. Внаслідок ДТП автівка зазнала механічних пошкоджень, також пошкоджено відбійник.

На щастя, ніхто не постраждав. На керманича Audi патрульні склали протокол.
















