На Рівненщині судитимуть медсестру через смерть двомісячного немовляти після операції

На Рівненщині судитимуть медсестру через смерть двомісячного немовляти після операції 0000

У Рівненській області до суду передали справу щодо медсестри, яку підозрюють у службовій недбалості, що призвела до смерті двомісячної дитини.

Про це повідомили в Рівненській обласній прокуратурі.

За даними слідства, трагедія сталася у грудні 2022 року в одній з лікарень області під час хірургічного втручання. Під час підготовки операційної медсестра використала електричну грілку, яка не була призначена для застосування у медичних закладах.

Через це немовля отримало важкі опіки. Попри надану допомогу, дитина згодом померла від отриманих травм.

Прокурори вже скерували до суду обвинувальний акт щодо медпрацівниці. Їй інкримінують службову недбалість, яка спричинила тяжкі наслідки.

Тепер обставини трагедії та ступінь вини медсестри встановлюватиме суд.

 

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!