На тендері РАЕС на 2,4 мільйони гривень виявили махінації

Прокуратура через суд вимагає повернути до бюджету майже 2,4 млн грн через махінації під час тендеру. У ході одного з моніторингів прокурорами встановлено, що під час проведення тендеру керівники двох приватних підприємств – учасників діяли у змові, з метою отримання найбільш вигідних для себе умов.
Так, у 2020 році під час проведення тендерних закупівель між одним з підрозділів ДП «НАЕК «Енергоатом» та підприємством-переможцем укладено договір поставки конструкційних матеріалів – ізоляторів.
За цю продукцію приватне підприємством отримало 2 385 324 гривень.
Однак, органами Антимонопольного комітету України встановлено, що «конкуренти» подали схожі додатки, синхронно завантажили файли з однієї ІР-адреси та мали фінансові зв’язки.
Відтак, Вараська окружна прокуратура звернулась до Господарського суду Рівненської області з позовом щодо визнання недійсним договору про надання послуг та стягнення на користь держави майже 2,4 млн гривень.

















