Підліток з Рівненщини потребує коштів на лікування після ДТП

Напередодні Великодня 17-річний Олександр з колишнього Гощанського району потрапив в аварію на мотоциклі. Лікарі діагностували важку відкриту черепно-мозкову травму, перелом черепа, закритий перелом ноги, проблеми з одним хребцем і двома ребрам.
Хлопця відразу ж прооперували лікарі Рівненської обласної дитячої лікарні і таким чином врятували йому життя.
Нейрохірург замінив травмовану частину черепа на пластину. На сьогодні травматологом була запланована операція по встановленню апарату Ілізарова на ногу, але операцію перенесли через погані аналізи у хлопця.
Після оперативного втручання пройшло всього три дні. Але Сашко їсть, говорить, рухає ногами і руками. Проте попереду у підлітка ще довге лікування.
Наразі хлопцеві треба оплатити титанові пластини, які поставили під час операції. А коштів у батьків немає.
Тому БФ «Скарбниця Надії» оголосив збір коштів. Треба оплатити вартість набору пластин в сумі 40 тисяч гривень. Наразі зібрано 26 тисяч гривень.
Окрім того, попереду ще будуть операції на нозі. І там теж треба будуть пластини.

















