Старі авто з аукціону знов продаватиме Рівненська облрада

Старі авто з аукціону знов продаватиме Рівненська облрада 0000

Рівненська обласна рада продовжує практику списання і приватизації комунального майна, яке сповна відслужило свій ресурс, але комусь, можливо, ще знадобиться.

За останні півроку такий досвід виявився успішним і дозволив поповнити обласний бюджет на кілька сотень тисяч гривень. Зокрема, продавали старі авто швидкої допомоги та легковики обласних лікарень, у середньому за одиницю отримували майже 42 тисячі гривень.

На сесії 28 червня, за пропозицією голови комісії з економічних питань та комунальної власності Андрія Пехотіна, депутати планують надати дозвіл продати на аукціоні три авто протипухлинного центру та дві машини обласної клінічної лікарні. А саме: УАЗ-3962, 2003 року випуску; Газель-32214, 2002 р.в.; ВАЗ-2107, 2001 р.в.; ГАЗ-3307, 1992 р.в.; УАЗ-3962, 1999 р.в.

Чиновники зазначають, що за невеликих вкладень автівки будуть придатними до користування.

Leave a Reply

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!