У нацпарку на Рівненщині через негоду повалило дерева

У нацпарку на Рівненщині через негоду повалило дерева 0000

У нацпарку на Рівненщині, де проживають рідкісні та зникаючі види тварин і рослин, через буревій повалило дерева.

Про це повідомили на сторінці нацпарку “Пуща Радзівіла”.

1 У нацпарку на Рівненщині через негоду повалило дерева

Зазначають, що буревій у заповідній зоні лісу може мати серйозні наслідки для екосистеми. Так, вирвані з корінням дерева залишають відкриті ділянки ґрунту, що піддаються ерозії. Це може призвести до зменшення родючості ґрунту і змін у водному балансі території.

За умови, що буревій значно пошкодив середовище проживання рідкісних або зникаючих видів, може бути необхідне втручання для їх захисту та підтримки популяції. Однак, воно повинно бути мінімальним.

– написали на сторінці нацпарку “Пуща Радзівіла”

Посилений моніторинг та дослідження допоможуть зрозуміти наслідки негоди та визначити подальші дії.

1 У нацпарку на Рівненщині через негоду повалило дерева

Leave a Reply

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!