У нацпарку на Рівненщині помітили рідкісну рослину

У національному природному парку «Дермансько-Острозький» почала рости рослина занесена до Червоної книги України – папороть Гронянка півмісяцева.
Зараз період її “цвітіння”. Рослина непоказна, часто дрібна, виростає висотою до двадцяти сантиметрів, вимоглива до вологості ґрунту.

Гронянка півмісяцева має великий зелений листок і поруч наче колосок. Насправді, це один листок папороті, який розділився на дві частини: один — для фотосинтезу, інший — для спороношення.
– повідомили на сторінці нацпарку у фейсбук.
Відвідувачів природничого парку, які знайдуть цю рослину, закликають не зривати, а сфотографувати та передати дані місцерозташування, аби можна було її дослідити.

















